рус  |  укр  |  eng
Таксі у Києві Каталог служб таксі Києва Корисна інформація Додати в закладки
Лінкор Таксі

Лінкор Таксі

"537" callback
(093) 279-75-55
(050) 620-75-55
(096) 258-75-55


Онлайн замовлення: www.linkor.in.ua

Актуальні тарифи: www.linkor.in.ua/price-taksi- kiev

Linkor taxi в Києві
При сучасному ритмі життя пунктуальність - невід'ємна якість кожного киянина. Тому замовлення таксі - вірний варіант потрапити навіть у віддалений район столиці швидко і з комфортом.
Довіряйте професіоналам - вибирайте Лінкор Таксі
З огляду на величезну популярність послуги, в столичному регіоні працює кілька сотень фірм, зайнятих у сфері пасажирських перевезень. Вибирайте кращу - Лінкор Таксі, і ваша поїздка пройде швидко, безпечно і комфортно, а гаманець при цьому не стане тонше!
Простота і зручність при замовленні
У Linkor taxi піклуються про кожного пасажира, тому для замовлення передбачено кілька способів, доступних в будь-який час доби - вибирайте найбільш зручний.
Телефонуйте за коротким номером 537 - вартість розмови абсолютно безкоштовна. Повідомте оператору адреса подачі таксі і місце прибуття, дізнайтеся вартість, і чекайте смс-повідомлення з даними машини.
Завантажуйте онлайн форму на веб-сайті компанії Лінкор Таксі, і вносите в неї маршрут поїздки. Пара кліків - і замовлення оформлене!
Найшвидша подача таксі
У Linkor taxi відповідально ставляться до часу замовника. Отримавши заявку, диспетчер швидко її обробляє і відразу направляє найближчий автомобіль до клієнта, а водій, не втрачаючи часу дарма, відправляється на виклик.
До тисячі одиниць автотранспорту в таксопарку - не межа, склад постійно розширюється, тому 100 відсотків замовлень виконуються вчасно. Ми умовно розділили Київ на сектори, і в кожному постійно чергує певна кількість машин: організуємо поїздку навіть у віддалений район всього за 5 хвилин!
зразковий сервіс
Компанія Лінкор Таксі наймає сумлінних співробітників, які шанобливо ставляться до пасажирів і до своєї роботи. Диспетчер з радістю відповість на всі питання щодо поїздки і підкаже кращий варіант, а професійний водій, чудово знає Київ і околиці, довезе за найкоротший термін.
доступні розцінки
Ми щодня оптимізуємо роботу і не завищуємо цін штучно, що дозволило добитися оптимально низьких тарифів, а якість тільки виграло: телефонуйте в Linkor taxi і переконайтеся особисто!
Комфорт і безпеку поїздки
Linkor taxi пропонує клієнтам іномарки від комфорт класу і вище. Транспорт систематично проходить техогляд, що дозволяє гарантувати високий рівень безпеки.
Додаткові послуги
Виконаємо будь-яку послугу, пов'язану з перевезеннями:
Допомога драйвера;
Кур'єрська доставка;
Погодинна оплата таксі;
Виклик універсалу, мінівена, мікроавтобуса;
Перевезення тварин, і список на цьому не закінчується!
Телефонуйте в Лінкор Таксі, і комфортна, швидка і недорога поїздка вам забезпечена!

Дата оновлення інформації про таксі: 27.07.2017

Лінкор Таксі - служба таксі Лінкор Таксі

© 2007–2019 Takso.com.ua. Усі права захищені.
Зроблено в AVO.net.ua