рус  |  укр  |  eng
Таксі у Києві Каталог служб таксі Києва Корисна інформація Додати в закладки

Як правильно їздити на таксі

Отже, вам треба їхати, швидко їхати ... У вас немає прав, немає машини, але їхати все ж треба. Рішення? - Таксі! М'яко кажучи, дещо витратне рішення для більшості видів поїздок. Чесно кажучи, я ще жодного разу не їздив на таксі і не шкодував про витрачені гроші, тому я розповім, як берегти свої гроші.

Кращий спосіб заощадити на таксі - це не користуватися ним. Не використовуйте таксі у випадках, якщо ви не поспішайте, не використовуйте таксі, якщо ви можете без нього обійтися. Усілякі виправдання, що їздити на автобусі незручно, не приймаються, виправдання, що ви не можете чекати, теж. Люди, які їздять на таксі, не можуть дозволити собі автомобіль, а значить грошове питання досить помітний при обговоренні, чи зручно їздити на автобусі.

Коли ви нарешті впорається зі своєю головою і відмовитеся від звички їздити на таксі тоді, коли можна обійтися автобусом, треба вчитися економити на тих поїздках, коли відмовитися від них ви не можете.

Уявіть собі, ви приземляєтеся в Борисполі в 2:00 ночі, в 3:00 ночі ви виходите з багажем з терміналу і назустріч вам біжить людина: "Командир, давай підвезу, куди треба?" Кращою відповіддю, якщо ви ще не читали цю статтю, буде: "Спасибі, поки не треба". Давайте розглянемо, які у вас є варіанти.

Варіант № 1: прийняти відразу пропозицію і вже в машині дізнатися, що вартість поїздки буде в р-не 200-250 гривень.
Варіант № 2: піти поторгуватися з тими, хто не стоїть під терміналом, а чекає своїх клієнтів на вулиці.
Варіант № 3: не їхати на таксі зовсім (ага, я знову про це). Як дістатися до міста в цьому випадку я вам розповім трохи пізніше.

Перший варіант найдорожчий, але ви гарантовано доберетеся до міста.Другий варіант вже краще, думаю, гривень 20 сторгувати вдасться, що вже хороший початок. Ви повинні розуміти, що повернутися під термінал, взяти першого-ліпшого таксиста, і поїхати, ви зможете завжди.

Ну що, я виманив вас на зупинку транспорту під Борисполем? Поторгуватися ви завжди встигнете, а поки не йдіть до таксистів, а напружте зір. У кожної машини на даху стоїть шашечки, на якій написаний номер телефону.Сподіваюся, у вас корпоративний телефон? Якщо так, то просто дзвоніть за телефонами тих таксі, чиї машини стоять на стоянці. Як ви розумієте, якщо вас виловить таксист, то він повезе вас за своєю ціною, якщо таксиста виловить диспетчер, то таксисту їхати доведеться за ціною компанії. Різниця, якщо ви їдете від Борисполя до Києва за ціною таксиста і ціною компанії становить від 50-ти до 80-ти гривень. Де ви ще за п'ять-десять хвилин заробите півсотні?

Наступний трюк полягає в тому, що ви заздалегідь знаєте, яка ціна на проїзд до місця призначення, і ви чітко впевнені. що збираєтеся взяти таксі, тому що не знаєте про варіант № 3. Отже, ви виходите з терміналу, вибігає назустріч таксист:
- Командир, сідай, до міста довезу.
- Скільки?
- 250!
- Багато, я місцевий, сюди я за 120 доїхав. Готовий звідси виїхати, але в ті ж гроші.

Тепер у таксиста в голові роздуми. Або він кладе собі в кишеню 120, але їде, чи він чекає іншого пасажира, а під терміналом стоять конкуренти, але не факт, що пасажир сяде саме в його авто. Зафіксований в голові таксиста факт, що пасажир місцевий, дає розуміння, що у пасажира існують варіанти № 2 і № 3. Я провертаю такий трюк завжди. Ще ніхто ніколи мені не відмовляв, тому що я рухався через натовп таксистів відразу на вихід.

Таксисти хороші психологи, філософи і до того ж думають дуже швидко, коли справа стосується грошей, тобто відразу погоджуються на мої умови, бачачи, що я ігнорую пропозицію в 250 і 200. Головне - це знати реальну ціну подорожі і діяти рішуче, сказати, що до Борисполя ви доїхали за 70 гривень при вартості поїздки в 120 - погане рішення. Відразу говорите правильну ціну, і через п'ять хвилин ви вже будете сидіти в машині.

Коли ви вивчили ази, застосовуємо прийом № 3 йдемо на стоянку і шукаємо:
а. маршрутне таксі, у місцях жвавих транспортних розв'язок (вокзали, аеропорти) ви вправі очікувати крім звичайних таксі ще й маршрутні. Просто подивіться, де їх зупинка.
б. попутників, пасажирів, за ким приїхали родичі на машині і в машині ще є місце.

В обох випадках ціна проїзду до міста падає до 30 гривень, правда, вас довезуть або до центрального вокзалу, або до найближчої станції метро, ​​але це заощадить вам ще 30-60 гривень.

Перші правила проїзду на таксі за підсумками розгляду першого випадку:
- Не погоджуйтеся на першу пропозицію;
- Знайте ціну проїзду;
- Викликайте таксі через компанію;
- Знайте альтернативи у вигляді маршруток;
- Торгуйтеся.

Тепер уявімо собі іншу ситуацію. Ви виходите із зустрічі, яка була на Хрещатику. Навколо купа таксистів, вам потрібно швидко їхати в межах трьох-чотирьох зупинок метро, ​​з вас вимагають 60 гривень.

Прийоми все ті ж. Ви повинні знати, скільки коштує проїзд і торгуватися. Якщо це не допомагає, просто подзвонити за телефонами на шашечках. Але в цій ситуації є ще два прийоми, які можна застосовувати при посадці в таксі в жвавих місцях.

Виходячи з Фрайдіс, записуєте номера, доходячи до переходу, телефонуйте в компанію, вийшовши на іншій стороні Хрещатика ціна вже падає в півтора-два рази, яким би чином ви не викликали таксі. Чим далі від популярного місця, тим дешевше проїзд. Хочете заощадити - пройдіть сто метрів пішки.

Другий прийом - це рух не від останнього таксиста в черзі до першого, а навпаки. Перший вам каже ціну, за яку він поїде, ви скидає в розумі 30% і їдете на останньому в черзі, який щойно вийшов на роботу і став на точку.

У будь-якому випадку найдешевший проїзд буде все одно в тому випадку, якщо ви їдете через компанію, зателефонувавши за телефоном служби таксі або поїхавши на альтернативному транспорті.

Автор: Сергій Колесніченко 


Як правильно їздити на таксі

© 2007–2019 Takso.com.ua. Усі права захищені.
Зроблено в AVO.net.ua